AFO 01.SC nerezová pitná fontánka s chladením, určená na postavenie ku stene

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AFO 01.SC nerezová pitná fontánka s chladením, určená na postavenie ku stene

AFO 01.SC je nerezová pitná fontánka s chladením, určená na postavenie a prichytenie ku stene.

Užívateľ môže voliť medzi nechladenou vodou a vodou, ktorá prechádza cez prietokové chladenie..Ovládanie je pomocou dvoch piezotlačidiel, ktoré poskytujú odolné riešenie..Prevádzkovateľ môže nastaviť dobu, po ktorej sa tečenie vody automaticky vypne.

Výrobok obsahuje prietokový chladič..Nejedná sa teda o riešenie s iba nachladeným zásobníkom, pri ktorom po vyčerpaní predchladeného množstva vody musí užívateľ čakať na dochladenie ďalšej dávky.

Prívod vody je vykonaný flexibilnou hadicou, sifón je tvorený pružnou flexibilnou spojkou..Pružné prevedenie prívodu vody i odpadu umožňuje variabilné a bezproblémové pripojenie pitnej fontánky i jej jednoduchú demontáž.

Na objednávku je možné dodať pitnú fontánku ovládanú automaticky (so senzorom).

Pitná fontánka je vyrobená z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09