AFO 03 D pitná fontánka pre deti (pre škôlky)

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AFO 03 D pitná fontánka pre deti (pre škôlky)

AFO 03 D je menšia designová pitná fontánka určená pre deti v materských škôlkách, nižších triedach základných škôl alebo napríklad pre osvieženie v okolí detských ihrísk.

Jej umiestnenie je vhodné ako do interiéru, tak i do exteriéru..Pítko je na zimu možné jednoducho odmontovať tak, aby nedošlo k zamrznutiu tlačného ventili a jeho zničeniu..Telo pítka je kužeľovité, čo mu udeľuje nevšedný tvar a fontánka tak môže tvoriť zaujímavý doplnok designových interiérov..Citlivá kombinácia povrchových úprav kefovaním, pieskovaním a chrómovaného lesku dotvára výnimočnosť tohto produktu.

Pitná fontánka je vyrobená z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304).

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AFO 03 D pitná fontánka pre deti (pre škôlky)

For shipping to other EU countries visit this page AFO 03 D pitná fontánka pre deti (pre škôlky)

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AFO 03 D pitná fontánka pre deti (pre škôlky)

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05