AUK 4.2 automatická umývadlová batéria na dve vody

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUK 4.2 automatická umývadlová batéria na dve vody

AUK 4 je automatická umývadlová batéria pre teplú a studenú vodu s bezdotykovým ovládaním.

Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetických ventilov, ktoré zostávajú zopnuté ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventily po 30 s zatvárajú vodu..Otáčaním ovládacieho kolieska zmiešavacej kartuše batérie je možné ľahko nastaviť teplotu vody podľa individuálnych požiadaviek každého užívateľa.

Batéria je vybavená proti pretláčaniu teplej a studenej vody..Automatická umývadlová batéria AUK 4 spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody.

Pri údržbe odporúčame používať čistiaci prostriedok LARRIN.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUK 4.2 automatická umývadlová batéria na dve vody

For shipping to other EU countries visit this page AUK 4.2 automatická umývadlová batéria na dve vody

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUK 4.2 automatická umývadlová batéria na dve vody

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.06