AUM 01 (automatické) nerezové umývadlo s konzolami

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 01 (automatické) nerezové umývadlo s konzolami

AUM 01 je nerezové umývadlo moderného designu osadené bezdotykovou batériou.

Pri vložení rúk do umývadla (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventilu po 30 s zatvára vodu.

Sifón nie je súčasťou dodávky..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej a studenej vody..Automatické nerezové umývadlo AUM 01 je svojou odolnosťou proti poškodeniu určené predovšetkým pre verejné sociálne zariadenia, stravovacie objekty, diaľničné odpočívadlá a pod., kde zaručuje maximálnu úsporu vody a dlhú životnosť.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 01 (automatické) nerezové umývadlo s konzolami

For shipping to other EU countries visit this page AUM 01 (automatické) nerezové umývadlo s konzolami

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 01 (automatické) nerezové umývadlo s konzolami

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07