AUM 012S (automatické) nerezové umývadlo so sanitačnou nádobkou

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 012S (automatické) nerezové umývadlo so sanitačnou nádobkou

AUM 012S je automatické nerezové umývadlo so zavarenou sanitačnou nádobkou na nože určené pre montáž na pitevné linky, prípadne na stenu.

Umývadlo a sanitačná nádobka tvoria kompaktný celok odolný proti striekajúcej vode (krytie IP 55)..Pri vložení rúk do umývadla (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu).

Sanitačná nádobka s elektrickým ohrevom je určená pre 4 nože, kde požadovanú teplotu kúpeľa 83 °C udržuje elektronický termostat s digitálnym zobrazením..Sanitačná nádobka je vybavená napúšťacím a vypúšťacím ventilom a prepadom pre zaistenie maximálnej výšky hladiny..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej a studenej vody.

Sifón (umývadlový „fľaškový“) je prístupný bez demontáže spodného krytu..Umývadlo je možné prevádzkovať i bez sifónu – koniec odpadu umožňuje nasadenie HT d = 40..Krycia plastová doska s mriežkou na nože je na umývadle len položená – umývadlo je teda možné veľmi ľahko čistiť.

Nerezové umývadlo AUM 012S svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08