AUM 013, AUM013N, AUM 013Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 013, AUM013N, AUM 013Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

AUM 013 je nové nerezové umývadlo určené do bežných podmienok.

Vďaka svojmu zaujímavému dizajnu ho je možné použiť všade tam, kde sú bežné keramické umývadlá..Plášť je vyrábaný v dvoch typových prevedeniach: nezakrytované umývadlo (AUM 013N) a zakrytovaná pevnejšia verzia (AUM 013Z)..Povrchová úprava je zvolená tryskaním balotinou, čím je docielený matný zamatový vzhľad.

Umývadlo je dodávané buď samostatne ako plášť s otvorom priemeru 33 mm pre stojankovú batériu alebo osadené automatickou senzorovou batériou v prevedení na jednu predmiešanú vodu, dve vody alebo s termostatickým ventilom..Všetky verzie vyrábame ako v napájaní 12 V, 50 Hz (zo zdroja ZAC), tak i v batériovom napájaní 6 V (z 4 tužkových batérií).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08