AUM 014 (automatické) závesné nerezové rohové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 014 (automatické) závesné nerezové rohové umývadlo

AUM 014 je nerezové umývadlo určené svojim tvarom pre použitie do rohu.

Vďaka svojmu štvrťkruhovému dizajnu nevyčnieva z kúta žiadny nevzhľadný roh, ako je to pri klasických štvorcových umývadlách..Odpad je nastaviteľný a je ho teda možné vyviesť do oboch priľahlých stien..Povrchová úprava je zvolená tryskaním balotinou, čím je docielený matný zamatový vzhľad.

Umývadlo je dodávané buď samostatne ako plášť s odpadom a otvorom priemeru 33 mm pre stojankovú batériu alebo osadené automatickou batériou v prevedení na jednu predmiešanú vodu, dve vody alebo s termostatickým ventilom..Všetky verzie vyrábame ako v napájaní 12 V, 50 Hz (zo zdroja ZAC), tak i v batériovom napájaní 6 V (zo 4 tužkových batérií).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1