AUM 015 (automatické) závesné nerezové okrúhle umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 015 (automatické) závesné nerezové okrúhle umývadlo

AUM 015 je automatické nerezové umývadlo určené pre upevnenie na stenu.

Umývadlo nie je osadené klasickou senzorovou batériou, ale je použité odolné nerezové ramienko so zabudovaným senzorovým bezdotykovým ovládaním..Tím sa stáva umývadlo výrazne odolnejšie proti poškodeniu..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva ešte zopnutý nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody..Súčasťou vyústenia z umývadla je nerezová mriežka, ktorá zabraňuje prepadu väčších predmetov do sifónu..K nej je privarený nipl 6/4“ pre pripojenie sifónu alebo priameho vyústenia do kanalizácie (zápachový uzáver riešený na inom mieste).

Umývadlo nemá navarený výlisok, ale je celé zvarené z plechu 1,5 mm – je teda výrazne odolnejšie..Vnútorné hrany sú zvarené na 90°..Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť bez ramienka..Pri objednávke je potrebné špecifikovať, či bude použitá nástenná batéria (bez otvoru v umývadle) alebo stojanková (priemer otvoru v umývadle vpravo alebo vľavo)..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 015 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody..Umývadlá sú vyrobené z nerezu AISI 304..Výroba z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.12