AUM 016 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 016 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AUM 016 je automatické nerezové umývadlo určené na upevnenie na stenu.

Umývadlo nie je osadené klasickou senzorovou batériou, ale je použité odolné nerezové ramienko so zabudovaným senzorovým bezdotykovým ovládaním..Tím sa stáva umývadlo výrazne odolnejšie proti poškodeniu..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody..Plášť je vyrobený z materiálu hrúbky 1,5 mm.

Umývadlo dodávame tiež len ako plášť bez ramienka..Pri objednávke je potrebné špecifikovať, či bude použitá nástenná batéria (bez otvoru v umývadle) alebo stojanková (priemer otvoru v umývadle)..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 016 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

Umývadla sú vyrobené z nerezu AISI 304.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 016 (automatické) závesné nerezové umývadlo

For shipping to other EU countries visit this page AUM 016 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 016 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.07