AUM 018 (automatické) závesné nízke nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 018 (automatické) závesné nízke nerezové umývadlo

AUM 018 je automatické nerezové umývadlo určené pre upevnenie na stenu.

Umývadlo je veľmi nízke, preto je určené do miest, kde nie je veľa priestoru pod umývadlom..Súčasťou umývadla je v zadnej časti privarený nerezový odpad, ktorý je veľmi odolný proti náhodnému i zámernému poškodeniu.

Umývadlo môže byť dodané samostatne alebo v kombinácii so senzorovou batériou..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody..Plášť je vyrobený z materiálu v kombinácii hrúbky 1,5 a 2 mm s robustnými konzolami pre uchytenie.

Umývadlo dodávané ako plášť bez ramienka je štandardne vybavené otvorom pre stojankovú batériu..Je ho možné dodať i bez otvoru v umývadle - pre nástennú batériu..Súčasťou dodávky je drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 018 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

Umývadla sú vyrobené z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09