AUM 018 INV nízke nerezové umývadlo pre invalidov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 018 INV nízke nerezové umývadlo pre invalidov

AUM 018 je nerezové umývadlo určené pre sociálne zariadenia pre telesne postihnutých.

Vykrojený tvar umožňuje jednoduchší prístup osôb na invalidnom vozíku..Umývadlo je vybavené postrannými držadlami pre pridržanie..Súčasťou je nerezový odpad, ktorý je privarený v zadnej časti umývadla, čím je dosiahnutá veľká odolnosť proti jeho nežiadanému ale i zámernému poškodeniu..Umývadlo je dodávané bez batérie - podľa normy nesmie byť umývadlo pre invalidov vybavené automatickou batériou..Je ho teda možné doplniť vhodnou pákovou alebo inou batériou.

Plášť je vyrobený v kombinácií materiálov hrúbky 1,5 a 2 mm s robustnými konzolami pre prípadné vyššie zaťaženie na čelnej strane.

Nerezové umývadlo AUM 018 INV svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ.

Umyvadla jsou vyrobena z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.15