AUM 020 (automatické) závesné nerezové guľaté umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 020 (automatické) závesné nerezové guľaté umývadlo

Jedná sa o designové nerezové guľaté umývadlo, v ktorom je zakomponovaný guľatý vnútorný drez.

Umývadlo je určené k zaveseniu na stenu a jeho súčasťou je odpadový sifón vrátane napojenia na prepad..Vnútorné guľaté kúty drezu zaručujú ľahký odtok vody z umývadla do odpadu..Vďaka oplášteniu a zakrytovaniu tvorí umývadlo kompaktný pevný celok, ktorý je odolný i proti zvýšenému namáhaniu alebo vandalizmu.

V základnom prevedení umývadlo nemá otvor pre stojankovú batériu..Je možné ju zdarma vystrihnúť – nutné je uviesť v objednávke priemer a umiestnenie otvoru na umývadle.

Umývadlo môže byť doplnené o bezdotykovú umývadlovú batériu z rady AUM 3 s napájaním na 12V zo zdroja alebo na 6V z tuškových bateriek.

Umývadla sú vyrobené z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1