AUM 023 (automatické) nerezové umývadlo s vnútorným guľatým drezom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 023 (automatické) nerezové umývadlo s vnútorným guľatým drezom

AUM 023 je pevné nerezové umývadlo, ktoré môže mimo iného slúžiť i ako odolnejšia hygienickejšia náhrada bežného keramického umývadla.

Umývadlo je určené k zaveseniu na stenu, súčasťou dodávky je i odpadový sifón..Vnútorný drez je guľatý, čo zaisťuje umývadlu nevšedný design a vymyká sa bežným „hranatým“ umývadlám.

V základnom prevedení umývadlo nemá otvor pre stojankovú batériu..Je možné ju zdarma vystrihnúť – nutné je uviesť v objednávke priemer a umiestnenie otvoru na umývadle.

Umývadlo je dodávané buď samostatne ako plášť alebo osadené automatickou senzorovou batériou v prevedení na jednu predmiešanú vodu, dve vody alebo s termostatickým ventilom..Všetky verzie vyrábame ako v napájaní 12 V, 50 Hz (zo zdroja ZAC), tak i v batériovom napájaní 6 V (z 4 tužkových batérií).

Umývadla sú vyrobené z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08