AUM 025N a AUM 025Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 025N a AUM 025Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

AUM 025 je nerezové závesné umývadlo, ktoré je vďaka svojmu tvaru určené ako odolnejšia a hygienickejšia náhrada keramických umávadiel.

Plášť je vyrábaný v dvoch typových prevedeniach: nezakrytované umývadlo s konzolami (AUM 025N) a zakrytovaná odolnejšia verzia (AUM 025Z).

Povrchová úprava je jemným kefovaním..Na zákazku je možné dodať i pieskované – matné.

V základnom prevedení umývadlo nemá otvor pre stojankovú batériu..Je možné ju zdarma vystrihnúť – nutné je uviesť v objednávke priemer a umiestnenie otvoru na umývadle.

Umývadlo je dodávané buď samostatne ako plášť alebo ako komplet osadené obľúbenou automatickou senzorovou batériou AUM 3 vo všetkých prevedeniach – na jednu predmiešanú vodu, dve vody alebo s termostatickým ventilom..Všetky verzie vyrábame tak v napájaní 12V, 50Hz (zo zdroja ZAC), tak i v baterkovom prevedení 6V (zo 4 tuškových bateriek).

Umývadla sú vyrobené z nerezu AISI 304.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 025N a AUM 025Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

For shipping to other EU countries visit this page AUM 025N a AUM 025Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 025N a AUM 025Z (automatické) závesné nerezové umývadlo

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08