AUM 03 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 03 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AUM 03 je automatické nerezové umývadlo, určené pre upevnenie na stenu.

Umývadlo nie je osadené klasickou senzorovou batériou, ale je k nemu navarené nerezové výtokové ramienko s bezdotykovým ovládaním..Tým sa stáva umývadlo veľmi odolným proti poškodeniu..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody.

Umývadlo dodávame len také ako plášť bez ramienka..Pri objednávke je nutné špecifikovať, či bude použitá nástenná batéria (bez otvoru v umývadle) alebo stojanková (priemer otvoru v umývadle)..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 03 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.13