AUM 05 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 05 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AUM 05 je automatické nerezové umývadlo, určené pre upevnenie na stenu.

Umývadlo je vybavené výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod výtokovým ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody.

Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť bez batérie..Pri objednávke je nutné upresniť, či bude použitá nástenná batéria (bez otvoru v umývadle) alebo stojanková (priemer otvoru do umývadla)..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 05 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 05 (automatické) závesné nerezové umývadlo

For shipping to other EU countries visit this page AUM 05 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 05 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.06