AUM 06 (automatické) nerezové umývadlo na stojane

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 06 (automatické) nerezové umývadlo na stojane

AUM 06 je automatické nerezové umývadlo na stojane určené pre inštaláciu do priestoru.

Umývadlo je vybavené nerezovou zadnou časťou a výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním..Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod výtokovým ramienkom – po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu).

Základné prevedenia je možné osadiť konzolami:

KR 06 – so zásobníkmi papierových utierok a košom na odpadky

KH 06 – s hadicou pre umývanie podláh

KS 06 – pre sanitačnú nádobku na nože

Teplota vytekajúca pre hadicu môže byť nastavená termostatickým alebo zmiešavacím ventilom (v prípade pripojenia na jednu vodu nie je možnosť teplotu regulovať)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody.

Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť bez batérie..Pri objednávke je nutné upresniť veľkosť otvoru pre stojankovú batériu..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 06 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08