AUM 07S automatické závesné umývadlo so sterilizátorom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 07S automatické závesné umývadlo so sterilizátorom

AUM 07S je automatické nerezové umývadlo so sanitačnou nádobkou na nože, určené pre montáž na pitevné linky, prípadne na stenu.

Pri vložení rúk do umývadla (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu).

Súčasťou umývadla je sanitačná nádobka na 4 nože s elektrickým ohrevom..Sanitačná teplota 83 °C je udržiavaná elektronickým termostatom s digitálnym zobrazením teploty kúpeľa..Sanitačná nádobka ja vybavená napúšťacím a vypúšťacím ventilom a prepadom pre zaistenie maximálnej výšky hladiny..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody.

Nerezové umývadlo AUM 07S svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07