AUM 12 automatická otočná umývadlová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 12 automatická otočná umývadlová batéria

AUM 12 je otočná automatická umývadlová batéria s bezdotykovým ovládaním a otočným ramienkom.

Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetických ventilov, ktoré zostávajú zopnuté nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventily po max..30 s zatvárajú vodu..Zóna snímania sa otáča spoločne s ramienkom.

Batéria AUM 12 má nastavený program START/STOP..Pri krátkom zaclonení pred zónou snímania sa spustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu (čas otvorenia) alebo pokiaľ nie je voda zatvorená ďalším zaclonením snímača..Programy UMÝVADLO a START/STOP je možné prepínať pomocou diaľkového ovládania DO.

Batéria AUM 12 je napájaná jednosmerným napätím 6 V z tužkových batérií, uložených pod umývadlom..Nevyžaduje žiadny prívod elektrickej energie z vonkajšieho zdroja..Program elektroniky zaručuje, že elektromagnetický ventil neotvorí prívod vody bez dostatočnej kapacity batérií pre uzavretie..Batéria je vybavená proti pretláčaniu teplej a studenej vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 12 automatická otočná umývadlová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 12 automatická otočná umývadlová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 12 automatická otočná umývadlová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05