AUM 14 automatická nerezová batéria s termostatickým ventilom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 14 automatická nerezová batéria s termostatickým ventilom

AUM 14 je automatická batéria s termostatickým ventilom a reguláciou prietoku.

Je určená pre upevnenie na stenu bez akýchkoľvek stavebných úprav i pri náhrade klasickej batérie..Batéria AUM 14.BH má nastavený program UMÝVADLO..Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventil po 30 s zatvára vodu.

Batérie AUM 14.BD má nastavený program START/STOP..Pri krátkom zaclonení pred zónou snímania sa spustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu (čas otvorenia) alebo pokiaľ nie je voda zatvorená ďalším zaclonením snímača..Programy UMÝVADLO a START/STOP je možné prepínať pomocou diaľkového ovládania DO.

Batéria AUM 14 je napájaná jednosmerným napätím 6V z batérie CR-P2..Batéria je vybavená proti pretláčaniu teplej a studenej vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 14 automatická nerezová batéria s termostatickým ventilom

For shipping to other EU countries visit this page AUM 14 automatická nerezová batéria s termostatickým ventilom

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 14 automatická nerezová batéria s termostatickým ventilom

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.04