AUM 15 automatická senzorová nástenná batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 15 automatická senzorová nástenná batéria

AUM 15 je nová viacúčelovo navrhnutá umývadlová nástenná batéria dodávaná v troch prevedeniach.

Výhoda najjednoduchšieho variantu AUM 15 spočíva v možnosti umiestniť senzorovú technológiu takmer kamkoľvek.

V základnom prevedení postačí vytvoriť dva otvory:

  • pre snímač d = 40mm a
  • pre ramienko d = 22mm

Ostatné súčasti (elektronika, elmag. ventil, guľový ventil, hadica) sú umiestnené v stene či na chrbte osadeného výrobku.

Druhé prevedenie s označením AUM 15P má naviac oproti prvému predný nerezový kryt, ktorý sa ako celok priskrutkuje cez nerezové samorezné skrutky a hmoždinky do steny, príp. inam.

Tretím variantom je dodávka ako s predným panelom, tak i s montážnou krabicou.

Tá sa zamuruje a kryt následne priskrutkuje k nej..Variant je označený ako AUM 15K.

Všetky varianty dodávame vo verzii 12 V, 50 Hz alebo v batériovej verzii 6V..Systém môže byť nastavený buď ako bežný snímač - voda tečie pokiaľ sú pred snímačom vložené ruky, alebo na variant START/STOP - mávnutím pred snímačom sa voda zapne, druhým mávnutím zastaví.

Na objednávku je možné výrobok prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka, napr. pridať termostatický ventil, iné ramienko, uchytenie snímača a podobne.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07