AUM 16 automatická umývadlová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 16 automatická umývadlová batéria

AUM 16 je automatická umývadlová batéria pre teplú a studenú vodu s bezdotykovým ovládaním, u ktorej si môže užívateľ zvoliť teplotu vody.

Batéria je dodávaná v dvoch prevedeniach – so zmiešavacím ventilom (AUM 16, príp..AUM 16.E) alebo s termostatickým ventilom (AUM 16.TV).

Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetických ventilov, ktoré zostávajú zopnuté ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zakrytí ventily po max..30 s vodu zatvárajú..Batérie sú vybavené proti pretlačovaniu teplej a studenej vody.

Automatické batéria rady AUM spĺňajú požiadavky noriem EÚ a sú určené všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody..Pri údržbe odporúčame používať čistiaci prostriedok LARRIN.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 16 automatická umývadlová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 16 automatická umývadlová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 16 automatická umývadlová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09