AUM 17 automatická umývadlová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 17 automatická umývadlová batéria

AUM 17 je automatická umývadlová batéria so zmiešavacím ventilom a s bezdotykovým ovládaním.

Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetických ventilov, ktoré zostávajú zopnuté ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zakrytí senzoru ventily po 30 s zatvárajú vodu..Otáčaním ovládacieho kolečka zmiešavacej kartuše batérie je možné jednoducho nastaviť teplotu vody podľa individuálnej požiadavky každého užívateľa.

Batéria je vybavená proti pretlačovaniu teplej a studenej vody..Automatická umývadlová batéria AUM 17 spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody.

Pri údržbe odporúčame používať čistiaci prostriedok LARRIN.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 17 automatická umývadlová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 17 automatická umývadlová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 17 automatická umývadlová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.06