AUM 4 automatická povrchová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 4 automatická povrchová batéria

AUM 4 je automatická povrchová batéria v matnom nerezovom prevedení.

Batéria je určená pre upevnenie na stenu bez akýchkoľvek stavebných úprav i pri náhrade klasickej batérie..Pri vložení rúk pod výtokové ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí ruky (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventily po 30 s zatvárajú vodu.

Batéria je vybavená proti pretlačovaniu teplej a studenej vody..Automatická batéria AUM 4 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená predovšetkým do potravinárskych prevádzok.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 4 automatická povrchová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 4 automatická povrchová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 4 automatická povrchová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.06