AUM 6 automatická batéria s prietokovým ohrievačom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 6 automatická batéria s prietokovým ohrievačom

AUM 6 je automatická umývadlová batéria s prietokovým ohrievačom a bezdotykovým ovládaním.

Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po vybratí rúk (doba dobehu)..Pri trvalom zaclonení ventil po 30 s zatvára vodu..Prednosťou batérie je rýchly nábeh teploty tečúcej vody..Nastavenie teploty vytekajúcej vody sa vykonáva nastavovacou skrutkou ohrievača.

Automatická umývadlová batéria AUM 6 spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená na použitie pre umývadlá napr. v šatniach alebo toaletách na úradoch, vo verejných zariadeniach, obchodoch a všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 6 automatická batéria s prietokovým ohrievačom

For shipping to other EU countries visit this page AUM 6 automatická batéria s prietokovým ohrievačom

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 6 automatická batéria s prietokovým ohrievačom

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.04