AUM 7 automatická dvojdrezová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 7 automatická dvojdrezová batéria

AUM 7 je automatická batéria s bezdotykovým ovládaním a pákou pre reguláciu teploty a prietoku, určená pre dvojdrez.

Voda sa pustí krátkym zaclonením okienka snímača – prívod vody je ovládaný elektromagnetickým ventilom..Opakovaným zaclonením snímača sa voda automaticky zastaví..Pokiaľ k zacloneniu snímače nedôjde, zastaví sa voda automaticky po uplynutí nastavenej doby (čas otvorenia).

Nastavením páky je možné ľahko nastaviť aj prietok vody podľa individuálnych požiadaviek každého užívateľa. (Pri úplnom sklopení páky je voda zavretá a senzor nemôže vodu pustiť.) Ramienko batérie je otočné.

Batéria je vybavená proti pretláčaniu teplej a studenej vody..Automatická drezová batéria AUM 7 spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 7 automatická dvojdrezová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 7 automatická dvojdrezová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 7 automatická dvojdrezová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05