AUM 8 automatická povrchová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUM 8 automatická povrchová batéria

AUM 8 je automatická povrchová batéria v matnom nerezovom prevedení s otočným ramienkom.

Je určená pre upevnenie na stenu bez akýchkoľvek stavebných úprav i pri náhrade klasickej batérie..Voda sa pustí krátkym zaclonením okienka snímača – prívod vody je ovládaný elektromagnetickým ventilom..Opakovaným zaclonením snímača sa voda automaticky zastaví..Pokiaľ k zacloneniu snímača nedôjde, zastaví sa voda automaticky po uplynutí nastavenej doby (čas otvorenia).

Ramienko je upevnené bežným 3/4“ závitom, v prípade potreby je možné ľahko nahradiť iným ramienkom s požadovanou dĺžkou.

Batéria je vybavená proti pretlačovaniu teplej a studenej vody..Automatická batéria AUM 8 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 8 automatická povrchová batéria

For shipping to other EU countries visit this page AUM 8 automatická povrchová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 8 automatická povrchová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05