AUP 03 nerezový pisoár s automatickým inteligentným (IQ) splachovačom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUP 03 nerezový pisoár s automatickým inteligentným (IQ) splachovačom

AUP 03 je celonerezový pisoár moderného vzhľadu s automatickým inteligentným (IQ) splachovacím zariadením, využívajúci pre bezdotykové ovládanie technológiu snímania umiestnenú priamo na sifóne.

Snímač nereaguje na prechádzajúce ani stojace osoby..Vzhľadom k uloženiu všetkých prvkov pod plášťom pisoáru je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to i úmyselným.

Po pripojení na napätie sa pisoár automaticky naladí na aktuálne podmienky prostredia..Po 24 hodinách nečinnosti sa pisoár automaticky spláchne..Pisoár je vyrábaný vo verzii napájania 12 V, 50 HZ zo zdroja ZAC - AUP 03 alebo na batériové napájanie zo 4 tužkových batérií - AUP 03.B

Automatický nerezový pisoár AUP 03 je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre verejné sociálne zaradenia, diaľničné odpočívadlá a pod., kde zaručuje maximálnu hygienu, úsporu vody a dlhú životnosť.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09