AUP 04 dizajnový automatický inteligentným (IQ) nerezový pisoár na postavenie

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUP 04 dizajnový automatický inteligentným (IQ) nerezový pisoár na postavenie

AUP 04 je nerezový pisoár určený k postaveniu na zem a k prichyteniu ku stene.

Svojim tvarom je pisoár AUP 04 zaujímavým doplnkom moderných dizajnových sociálnych zariadení.

Po pripojení na napätie sa pisoár automaticky naladí na aktuálne podmienky prostredia (AUP 04, AUP 04.B)..Po 24 hodinách nečinnosti sa pisoár automaticky spláchne..Pisoár je vyrábaný vo verzii napájania 12 V, 50 HZ - AUP 04 alebo na batériové napájanie zo 4 tužkových batérií - AUP 04.B

Snímač nereaguje na prechádzajúce ani stojace osoby..Vzhľadom k uloženiu všetkých prvkov pod plášťom pisoáru je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to i úmyselným.

Automatický nerezový pisoár AUP 04 je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre verejné sociálne zaradenia, diaľničné odpočívadlá a pod., kde zaručuje maximálnu hygienu, úsporu vody a dlhú životnosť.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08