AUZ 01 INV nerezový závesný klozet pre invalidov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUZ 01 INV nerezový závesný klozet pre invalidov

AUZ 01 INV je závesný nerezový klozet (záchod) v matnom prevedení určený pre invalidov.

Klozet vychádza zo štandardného AUZ 01, ktorý je predĺžený tak, aby spĺňal vyhlášku pre výrobky určené pre telesne postihnutých..Súčasťou klozetu je šedá doska na sedenie s poklopom, vyrobené z tvrdeného plastu..Montážne otvory AUZ 01 sú rovnaké ako u bežného keramického záchodu.

Možno zostaviť komplet s automatickým splachovačom AUZ 3 a konzolou KZ 1 alebo so splachovačom AUZ 5 v predstenovom systéme..Splachovač AUZ 3, AUZ 5 a konzolu KZ 1 je treba objednať samostatne..Automatické splachovače AUZ využívajú optoelektronický snímač pre bezdotykové ovládanie..Pri opúšťaní priestoru (zóny snímaní) dôjde k otvoreniu elektromagnetického ventilu a k spláchnutiu WC.

AUZ 01 INV je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre sociálne zariadenia s náročnou prevádzkou, ako sú odpočívadlá diaľnic, pivnice apod., kde je požadované jednoduché udržovanie hygieny – s použitím splachovača AUZ 3 pri maximálnej úspore vody.

Klozety sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

 

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1