AUZ 02 INV nerezový klozet pre invalidov, na postavenie

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUZ 02 INV nerezový klozet pre invalidov, na postavenie

AUZ 02 INV je nerezový klozet (záchod) určený na postavenie na zem ku stene alebo do priestoru.

Klozet vychádza zo štandardného AUZ 02, ktorý je predĺžený tak, aby splňoval vyhlášku pre výrobky určené pre telesne postihnutých..Stojace WC je vhodný všade tam, kde nie je možné bežnú misu prichytiť na bočnú stenu, napríklad z dôvodu tenkej nosnej priečky..Odpad je štandardne vyvedený do zeme (možno použiť ako hygienickú náhradu tureckých záchodov)..Na objednávku je možné odpad vyviesť dozadu..Klozet je vybavený pre zvýšenie užívateľského komfortu plastovou doskou na sedenie..Plášť je vyrobený z nerezového plechu hrúbky 1,5 mm, vrchná nosná časť je z plechu 2 mm.

Klozet je vhodné doplniť automatickým splachovačom tlakovej vody AUZ 3 alebo ľubovoľným splachovacím zariadením s nádržou.

Klozet je vyrábaný tiež v antivandalovom prevedení určenej do najnáročnejších prevádzok (BSNZ 02) z plechu o hrúbke 2 alebo 3 mm, bez dosky na sedenie a so zbrúsenými, hladkými hranami..Viacej informácií je možné nájsť v časti "bezpečnostná sekcia".

Klozety sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.11