AUZ 02 nerezová misa na postavenie do priestoru

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUZ 02 nerezová misa na postavenie do priestoru

AUZ 02 je nerezová misa určená na postavenie na zem ku stene alebo do priestoru.

Stojace WC je vhodné všade tam, kde nie je možné bežnú misu prichytiť na bočnú stenu, napríklad kvôli tenkej nosnej priečke..Odpad je štandardne vedený do zeme (možné použiť ako hygienickú náhradu tureckých WC)..Na objednávku je možné odpad vyviesť dozadu..Sedacia časť je pre zvýšenie užívateľského komfortu vybavená plastovým sedátkom..Plášť je vyrobený z nerezového plechu hrúbky 1,5 mm, vrchná nosná časť je z plechu 2 mm.

Misu je vhodné doplniť automatickým splachovačom tlakovej vody AUZ 3 alebo ľubovoľným splachovacím zariadením s nádržkou.

Misa je vyrábaná tiež v antivandalovom variante určenom do najnáročnejších prevádzok (BSNZ 02) z plechu hrúbky 2 respektíve 3 mm, bez sedátka a so zbrúsenými, zaguľatenými hranami..Viac je možné nájsť v časti bezpečnostná sekcia.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1