AUZ 04 antivandal nerezový klozet na postavenie

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

AUZ 04 antivandal nerezový klozet na postavenie

AUZ 04 je nerezový antivandalový klozet v matnom prevedení určený pre postavenie na zem ku stene alebo do priestoru.

Je vhodný všade tam, kde nie je možné prichytiť bežný klozet na stemu, napríklad kvôli tenkej nosnej priečke. Štandardné prevedenie AUZ 04 je s odpadom dole (možno použiť ako hygienickú náhradu tureckých záchodov), na zákazku je možné vyviesť odpad i inakadiaľ (dozadu, z boku)..Klozet je vhodné doplniť automatickým splachovačom tlakovej vody AUZ 3 alebo ľubovolným splachovacím zariadením s nádržkou.

Klozet nemá plastové sedátko a je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre sociálne zariadenie s náročnou prevádzkou, ako sú odpočívadla na dialniciach, väznice, pivnice a pod. kde je požadované jednoduché udržovanie hygieny.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUZ 04 antivandal nerezový klozet na postavenie

For shipping to other EU countries visit this page AUZ 04 antivandal nerezový klozet na postavenie

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUZ 04 antivandal nerezový klozet na postavenie

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05