BSAS 01 sprchový automat pre jednu vodu, antivandal prevedenie

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAS 01 sprchový automat pre jednu vodu, antivandal prevedenie

BSAS 01.1 je vstavaný sprchový automat určený na zabudovanie do steny.

Automat je svojou robustnou konštrukciou určený na regulovaný odber vody v priestoroch so zvýšeným nebezpečím úmyselného poškodenia (verejné sprchy, väznice,…)..Automat tvorí z prednej strany nerezový plech s hrúbkou 3 mm..Súčasťou predného panelu je antivandalové tlačidlo ovládania sprchy..Kryt je upevnený bezpečnostnými skrutkami do zamurovanej montážnej krabice s armatúrou.

Popis funkcie:

Po stlačení tlačidla je užívateľovi poskytnutá dávka vody..Po jej vyčerpaní dôjde k automatickému vypnutiu vody. Ďalšia dávka sa pustí opakovaným stlačením tlačidla..Pokiaľ by bolo tlačidlo násilne zaaretované v stlačenej polohe, voda po prvom cykle nepotečie..Veľkosť jednotlivej dávky vody je nastaviteľná správcom zariadenia.

 

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSAS 01 sprchový automat pre jednu vodu, antivandal prevedenie

For shipping to other EU countries visit this page BSAS 01 sprchový automat pre jednu vodu, antivandal prevedenie

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSAS 01 sprchový automat pre jednu vodu, antivandal prevedenie

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09