BSAS 03 antivandalová nerezová nástenná sprcha

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAS 03 antivandalová nerezová nástenná sprcha

BSAS 03 je bezpečnostná nástenná sprcha pre jednu predzmiešanú vodu.

Sprcha je vyrobená z nerezového plechu hrúbky 2 mm a osadená antivandalovým úsporným sprchovým ramienkom s prietokom 7 litrov / min..Voda sa spúšťa stlačením antivandalového nerezového tlačidla..Dĺžka tečenia vody po stlačení tlačidla je nastaviteľná prevádzkovateľom..Na elektronike sa dá nastaviť nútené oneskorenie - dobu, kedy tlačidlo nereaguje, aby nedochádzalo k zámernému plytvaniu vodou..Tlačidlo reaguje na zostupnú hranu, teda nie pri stlačení, ale až pri pustení tlačidla - zabraňuje násilnému zaaretovaniu tlačidla a tým i stálemu prietoku vody.

Sprcha je vyrobená z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.17