BSAU 01 automatické umývadlo k zabudovaniu do steny

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAU 01 automatické umývadlo k zabudovaniu do steny

BSAU 01 je automatické umývadlo v antivandalovom prevedení.

Svojou robustnou konštrukciou je určené predovšetkým k montáži do steny väzenských ciel a podobných zariadení, v ktorých hrozí nebezpečenstvo poškodenia namontovaných sanitárnych zariadení alebo sebapoškodzovaniu zatvorených osôb..Po vložení rúk do otvoru umývadla je prerušený infračervený lúč a riadiaca elektronika pustí vodu..Voda tečie po dobu vloženia rúk, maximálne 40 s..Tým je zabránené stálemu tečeniu vody pri úmyselnom trvalom prerušení lúča.

Umývadlo je určené k zabudovaniu do steny hrúbky 220 – 350 mm..V prípade, že je stena tenšia, je možné na objednávku vyrobiť zadný zvýšený kryt, v prípade hrubšej steny stačí nahradiť typové svorníky M8 x 240 dlhšími podľa potreby.

Rozmery umývadla: 420 x 400 x 220 mm.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSAU 01 automatické umývadlo k zabudovaniu do steny

For shipping to other EU countries visit this page BSAU 01 automatické umývadlo k zabudovaniu do steny

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSAU 01 automatické umývadlo k zabudovaniu do steny

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.12