BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

BSAU 03 je vstavaná bezpečnostná umývadlová batéria určená k zabudovaniu do steny.

Teplotu vytekajúcej vody si užívateľ nastavuje pomocou termostatického ventilu opatreného nerezovým antivandalovým krytom..Nerezové výtokové ramienko je vyrobené z materiálu hrúbky 2 mm tak, aby bolo veľmi odolné proti poškodeniu..Základný krycí plech z 3 mm hrubého materiálu je uchytený bezpečnostnými skrutkami do zamurovanej krabice s armatúrou..Ovládanie batérie je pomocou nerezového tlačidla..Po stlačení tlačidla je užívateľovi vydané nastavené množstvo vody..Voda sa púšťa opakovaným stlačením tlačítka..Pokiaľ by bolo tlačidlo násilne zaaretované v stlačenej polohe, voda po prvom cyklu nepotečie..Množstvo dávky vody je nastaviteľné správcom zariadenia.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08