BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

BSAU 03 je vstavaná bezpečnostná umývadlová batéria určená k zabudovaniu do steny.

Teplotu vytekajúcej vody si užívateľ nastavuje pomocou termostatického ventilu opatreného nerezovým antivandalovým krytom..Nerezové výtokové ramienko je vyrobené z materiálu hrúbky 2 mm tak, aby bolo veľmi odolné proti poškodeniu..Základný krycí plech z 3 mm hrubého materiálu je uchytený bezpečnostnými skrutkami do zamurovanej krabice s armatúrou..Ovládanie batérie je pomocou nerezového tlačidla..Po stlačení tlačidla je užívateľovi vydané nastavené množstvo vody..Voda sa púšťa opakovaným stlačením tlačítka..Pokiaľ by bolo tlačidlo násilne zaaretované v stlačenej polohe, voda po prvom cyklu nepotečie..Množstvo dávky vody je nastaviteľné správcom zariadenia.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

For shipping to other EU countries visit this page BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSAU 03 bezpečnostná umývadlová batéria

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08