BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

BSAZ 01 je vstavaný bezpečnostný splachovač klozetov (záchodov) určený k zabudovaniu do steny.

Splachovač je svojou robustnou konštrukciou určený k tlakovému splachovaniu klozetov v priestoroch so zvýšeným nebezpečím úmyselného poškodenia (verejné toalety, väznice a pod)..Splachovač je z prednej strany tvorený celistvým nerezovým plechom 3 mm..Súčasťou predného panelu je antivandalové tlačidlo ovládania..Kryt je upevnený bezpečnostnými skrutkami do zamurovanej montážnej krabice s armatúrou.

Popis funkcie:

Po stlačení tlačidla dôjde k otvoreniu elektromagnetického ventilu – pusteniu tlakovej vody na určitú prednastavenú dobu (správcom zariadenia)..Pre ďalšie spláchnutie je potrebné opäť stlačiť tlačidlo..Pokiaľ by bolo tlačidlo násilne zaaretované v stlačenej polohe, voda po prvom cykle už nepotečie..Pre výraznú úsporu vody obsahuje splachovač funkciu „nútené prestávky“ – po dvoch cykloch spláchnutia zariadenie po nastavenú dobu nereaguje..Nie je teda možné splachovať neustále dookola a plytvať vodou.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

For shipping to other EU countries visit this page BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05