BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAZ 01 antivandalový splachovač klozetov

BSAZ 01 je vstavaný bezpečnostný splachovač klozetov (záchodov) určený k zabudovaniu do steny.

Splachovač je svojou robustnou konštrukciou určený k tlakovému splachovaniu klozetov v priestoroch so zvýšeným nebezpečím úmyselného poškodenia (verejné toalety, väznice a pod)..Splachovač je z prednej strany tvorený celistvým nerezovým plechom 3 mm..Súčasťou predného panelu je antivandalové tlačidlo ovládania..Kryt je upevnený bezpečnostnými skrutkami do zamurovanej montážnej krabice s armatúrou.

Popis funkcie:

Po stlačení tlačidla dôjde k otvoreniu elektromagnetického ventilu – pusteniu tlakovej vody na určitú prednastavenú dobu (správcom zariadenia)..Pre ďalšie spláchnutie je potrebné opäť stlačiť tlačidlo..Pokiaľ by bolo tlačidlo násilne zaaretované v stlačenej polohe, voda po prvom cykle už nepotečie..Pre výraznú úsporu vody obsahuje splachovač funkciu „nútené prestávky“ – po dvoch cykloch spláchnutia zariadenie po nastavenú dobu nereaguje..Nie je teda možné splachovať neustále dookola a plytvať vodou.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.11