BSAZ 5 predstenový modul splachovača WC s antivandalovým nerezovým krytom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSAZ 5 predstenový modul splachovača WC s antivandalovým nerezovým krytom

BSAZ 5 je predstenový splachovací WC systém pre závesný klozet osadený antivandalovým nerezovým krytom – s odolnými nerezovými bezpečnostnými tlačidlami.

Kryt je upevnený pomocou bezpečnostných skrutiek - bez špeciálneho náradia sa nedá odstrániť..Systém je vhodný do priestorov, kde je potreba použiť splachovanie WC z nádržky, súčasne však hrozí zvýšené poškodenie alebo zničenie bežných plastových krytov..Robustný antivandalový nerezový kryt obsahuje nerezové ovládacie tlačidlá odolné proti zničeniu (na rozdiel od bežných plastových tlačidiel).

Nerezový kryt je vyrobený z nerezu AISI 304.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1