BSK 01 bezpečnostný nerezový kombi set WC + umývadlo + fontánka s pitnou vodou

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSK 01 bezpečnostný nerezový kombi set WC + umývadlo + fontánka s pitnou vodou

Bezpečnostný kombi set BSK 01 združuje toaletu, umývadlo i fontánku s pitnou vodou do jedného kompaktného zariadenia a predstavuje absolútnu špičku v oblasti antivandalového prevedenia.

Je vyrobený tak, že sa dá použiť v akejkoľvek vyťaženej prevádzke..Osoby prichádzajúce do styku s týmito výrobkami ich nemôžu bežne dostupnými prostriedkami rozbiť a zároveň sa na nich nemôžu sami poškodzovať.

Ovládanie toalety, umývadla a fontánky s pitnou vodou je na sebe úplne nezávislé a všetky tri zariadenia je možné použiť súčasne, i keď je takéto použitie veľmi málo pravdepodobné..Zariadenia sú ovládané bezpečnostnými tlačidlami, ktoré sú napojené na elektroniku, ktorá zabráni tomu, aby vytieklo viac vody než je vopred nastavené, a to i v prípade ak bude tlačidlo držané dlhšiu dobu..Veľkú úsporu vody prináša tiež možnosť nastavenia jej množstva pre každé zariadenie individuálne..Kompletný set je vyrobený z kvalitného nerezového materiálu a jeho povrch je upravený pieskovaním balotinou, čím je zaručené ľahké čistenie a údržba setu.

Pripevnenie setu ku stene je veľmi jednoduché..Prvý spôsob je ukotvený z bočnej strany bezpečnostnými skrutkami, ktoré nie sú uvolniteľné bežnými prostriedkami..Druhou možnosťou je pripevnenie setu cez stenu..Všetky odpady a prívody vody sú umiestnené vo vnútri kompletu, a tým sú absolútne neprístupné..Elektronika je napájaná zo zdroja 12 V, 50 Hz..Bezpečnostný komplet BSK 01 môže byť vyrobený i v ďalších variantoch podľa požiadaviek zadávateľa..Je možná modifikácia veľkosti umývadla a tiež kombinácia rôznych zariadení.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08