BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

BSNZ 01 je závesný nerezový klozet v matnom prevedení.

Montážne otvory BSNZ 01 sú rovnaké ako u bežného keramického záchodu.

Je možné zostaviť komplet s automatickým splachovačom AUZ 3 a konzolou KZ 1 alebo so splachovačom AUZ 5 v predstenovom systéme..Splachovač AUZ 3, AUZ 5 a konzolou KZ 1 je potrebné objednať samostatne..Automatické splachovače AUZ využívajú pre bezdotykové ovládanie optoelektronický snímač..Pri opustení priestoru (zóny snímania) dôjde k otvoreniu elektromagnetického ventilu a spláchnutiu WC.

BSNZ 01 je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre modernizáciu väzníc, diagnostických ústavov, ciel predbežného zadržania a zariadení podobného charakteru - s použitým splachovača AUZ 3 pri maximálnej úspore vody.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

For shipping to other EU countries visit this page BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08