BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSNZ 01 bezpečnostný nerezový klozet pre upevnenie na stenu

BSNZ 01 je závesný nerezový klozet v matnom prevedení.

Montážne otvory BSNZ 01 sú rovnaké ako u bežného keramického záchodu.

Je možné zostaviť komplet s automatickým splachovačom AUZ 3 a konzolou KZ 1 alebo so splachovačom AUZ 5 v predstenovom systéme..Splachovač AUZ 3, AUZ 5 a konzolou KZ 1 je potrebné objednať samostatne..Automatické splachovače AUZ využívajú pre bezdotykové ovládanie optoelektronický snímač..Pri opustení priestoru (zóny snímania) dôjde k otvoreniu elektromagnetického ventilu a spláchnutiu WC.

BSNZ 01 je svojou odolnosťou proti poškodeniu určený predovšetkým pre modernizáciu väzníc, diagnostických ústavov, ciel predbežného zadržania a zariadení podobného charakteru - s použitým splachovača AUZ 3 pri maximálnej úspore vody.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1