BSNZ 02 bezpečnostný nerezový záchod na postavenie do priestoru

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSNZ 02 bezpečnostný nerezový záchod na postavenie do priestoru

BSNZ 02 je antivandalový nerezový záchod na postavenie na zem ku stene alebo do priestoru určený do najnáročnejších prevádzok.

Stojace WC je vhodné všade tam, kde nie je možné bežný záchod prichytiť na bočnú stenu, napríklad kvôli tenkej nosnej priečke..Odpad je štandardne vedený do zeme (možné použiť ako hygienickú náhradu tureckých záchodov)..Na objednávku je možné odpad vyviesť dozadu (do steny)..Plášť je vyrobený z nerezového plechu hrúbky 2 mm, vrchná nosná časť je plechom hrúbky 3 mm..Pre zvýšenie komfortu sedenia sú hrany hornej časti výrazne zaguľatené.

Záchod je možné doplniť automatickým splachovačom tlakovej vody AUZ 3 alebo ľubovoľným splachovacím zariadením s nádržkou.

Záchod je dodávaný tiež vo variante AUZ 02, je určený do bežných prevádzok, kde je plášť vyrábaný z plechu 1,5 respektíve 2 mm a vybavený sedacím plastovým sedátkom.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSNZ 02 bezpečnostný nerezový záchod na postavenie do priestoru

For shipping to other EU countries visit this page BSNZ 02 bezpečnostný nerezový záchod na postavenie do priestoru

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSNZ 02 bezpečnostný nerezový záchod na postavenie do priestoru

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.11