BSNZ 02 INV bezpečnostný nerezový klozet pre invalidov, do priestoru

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSNZ 02 INV bezpečnostný nerezový klozet pre invalidov, do priestoru

BSNZ 02 INV je antivandalový nerezový klozet na postavenie na zem, ku stene alebo do priestoru, určený do najnáročnejších prevádzok.

Klozet vychádza zo štandardného BSNZ 02, ku ktorému je pridané invalidné predĺženie..Stojace WC je vhodné všade tam, kde nie je možné bežnú misu prichytiť na bočnú stenu, napríklad z dôvodu tenkej nosnej priečky..Odpad je štandardne vyvedený do zeme (možno použiť ako hygienickú náhradu tureckých záchodov)..Na objednávku je možné odpad vyviesť dozadu (do steny)..Plášť je vyrobený z nerezového plechu hrúbky 2 mm, vrchná nosná časť je z plechu 3 mm..Pre zvýšenie komfortu sedenia sú hrany hornej časti výrazne zaoblené.

Klozet je vhodné doplniť automatickým splachovačom tlakovej vody AUZ 3 alebo ľubovoľným splachovacím zariadením s nádržou.

Klozet je dodávaný tiež vo variante AUZ 02 určenom do bežných prevádzok, kde plášť je vyrobený z plechu 1,5 respektíve 2 mm a vybavený plastovou doskou na sedenie.

Klozety sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

Pre ošetrenie výrobkov z nerezu odporúčame používať prípravok Würth – konzervácia (obj. č..0893 121 K), čistenie (obj. č..893 121 1).

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  BSNZ 02 INV bezpečnostný nerezový klozet pre invalidov, do priestoru

For shipping to other EU countries visit this page BSNZ 02 INV bezpečnostný nerezový klozet pre invalidov, do priestoru

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  BSNZ 02 INV bezpečnostný nerezový klozet pre invalidov, do priestoru

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09