BSPZ 02 Bezpečnostný pisoárový žľab - vstavaný

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSPZ 02 Bezpečnostný pisoárový žľab - vstavaný

BSPZ 02 je bezpečnostný nerezový pisoárový žľab prispôsobený k zabudovaniu do steny a podlahy. Žľab je určený do sociálnych zariadení v prevádzkach s vyšším nebezpečenstvom úmyselného poškodenia.

Je vhodný napríklad do sociálnych zariadení vo väzniciach, diagnostických ústavov pre problémovú mládež, atď.

Žľab je štandardne ponúkaný z nerezovej ocele hrúbky 2 mm..Na želanie zákazníka môže byť hrúbka materiálu zvýšená až do 3 mm..Matná povrchová úprava je dosiahnutá tryskaním balotinou..Takto upravený povrch je vhodnejší z hľadiska udržovania čistoty.

Pre splachovanie žľabu je doporučené časovo ovládané splachovanie COS 01.

Prevedenie žľabu je podľa umiestnenia odpadu pravé alebo ľavé (pri pohľade spredu)..Požadované prevedenie uvádzajte pri objednaní.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.13