BSTP 01 bezpečnostný nerezový pisoár s inteligentným (IQ) splachovačom

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

BSTP 01 bezpečnostný nerezový pisoár s inteligentným (IQ) splachovačom

BSTP 01 je celonerezový pisoár moderného vzhľadu s automatickým inteligentným (IQ) splachovacím zariadením, využívajúci inteligentnú technológiu snímania pre bezdotykové ovládanie, umiestnenú priamo na sifóne.

Snímač nereaguje na prechádzajúce ani stojace osoby..Vzhľadom k uloženiu všetkých prvkov pod plášťom pisoáru je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to i úmyselným.

Po pripojení na napätie sa pisoár automaticky naladí na aktuálne podmienky prostredia..Po 24 hodinách nečinnosti sa pisoár automaticky spláchne..Pisoár je vyrábaný vo verzii napájania 12 V, 50 HZ zo zdroja ZAC..Na želanie je možné dodať i verziu pre batériové napájanie.

Automatický nerezový pisoár BSTP 01 je svojou odolnosťou proti poškodeniu (hrúbka materiálu 2 mm) určený predovšetkým pre modernizáciu väzníc, diagnostických ústavov, ciel predbežného zadržania a zariadení podobného charakteru.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09