iMx

stroj na umývanie podlahy

iMx je stroj na umývanie podlahy vhodný pre čistenie plochy od 1000 do 2900 m2. Zariadenie je dostupné vo verzii na batérie s poloautomatickým alebo plne automatickým pohonom so šírkou záberu kefy 51 cm. iMx je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú zariadenie s minimálnou údržbou a prevádzkovými nákladmi. Autónomia stroja na jedno nabitie je 4h, vďaka funkcii Eco, ktorá zabezpečuje ideálnu optimalizáciu spotreby energie, vody a čistiaceho prostriedku. Nízka hlučnosť zariadenia umožnuje použitie v priestoroch supermarketov, potravín ale taktiež aj nemocníc alebo škôl.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

FIMAP

iMx

stroj na umývanie podlahy

iMx je stroj na umývanie podlahy vhodný pre čistenie plochy od 1000 do 2900 m2.

Zariadenie je dostupné vo verzii na batérie (24 V) poloautomatickým alebo plne automatickým pohonom so šírkou záberu kefy 51 cm. iMx je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú zariadenie s minimálnou údržbou a prevádzkovými nákladmi.

Autónomia stroja na jedno nabitie je 4h, vďaka funkcii Eco, ktorá zabezpečuje ideálnu optimalizáciu spotreby energie, vody a čistiaceho prostriedku..Nízka hlučnosť zariadenia umožnuje použitie v priestoroch supermarketov, potravín ale taktiež aj nemocníc alebo škôl.

Užívateľská prívetivosť

Stroj iMx je veľmi jednoduché používať..Hlavný ovládací panel bol navrhovaný s myšlienkou maximálnej jednoduchosti a užívateľskej prívetivosti s jasne označenými tlačidlami pre aktivovanie príslušnej funkcie.

Vysoká produktivita

Patentovaný dizajn stroja iMx zaručuje obsluhe maximálnu viditeľnosť počas práce so strojom čo zaisťuje väčšiu bezpečnosť pri práci a lepšie čistenie pri rôznych prekážkach ako steny, rohy alebo iné predmety.

Parametre

Umývacia šírka 510 mm
Šírka stierky 680 mm
Počet kief 1 ks
Teoretický plošný výkon 1800 m2
Napätie/Batérie 24 V
Nádrž na znečistenú vodu 40 l
Nádrž na čistú vodu 40 l
Rozmery (DxŠxV) 1180 x 1030 x 510 mm

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  iMx

For shipping to other EU countries visit this page iMx

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  iMx

FIMAP

FIMAP je Talianska nadnárodná spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu profesionálnych podlahových a zametacích strojov.

FIMAP ponúka modely strojov …

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05