ITECO Truck Wash 500

profesionálna jednokefová umyvárka na umývanie nákladných vozidiel

Jednokefová umyvárka Truck Wash D500 pozostáva z robustného kovového podvozku a rámu, na ktorom je umiestnená kefa ktorej výška je prispôsobená výške úžitkových vozidiel. To umožnuje zjednodušenie čistenia u všetkých druhov kamiónov a jednoduché manévrovanie jednou osobou.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

Iteco

ITECO Truck Wash 500

profesionálna jednokefová umyvárka na…

1 2

ITECO TruckWash 500.

Silný a zároveň jemný, umýva do hĺbky, bez stôp a je šetrný ku potlači na vozidle alebo plachte..Stroj je možné dodať aj v prevedení kefy Car Lite (na želanie), vďaka ktorému sa umývynie autobusov a kamiónov dostalo o krok vpred..Obzvlášť jemné štetiny vyčistia šetrne a zároveň mimoriadne účinne..Stroj neabsorbuje nečistoty, ale pomocou kefy ich odsraňuje z povrchu bez zanechania akýchkoľvek stôp alebo šmúh, nánosov na oknách alebo karosérii.

Dostupné je tiež prevedenie s vysokotlakovým oplachom..V tomto prevedení je dodávaná aj vysokotlaková pištoľ s ktorou máte možnosť doumytia tažko prístupných alebo členitých povrchov vysokým tlakom.

Prevedenie s vysokotlakovým oplachom obsahuje vysokotlakovú pištoľ a hadicu spolu s úchytmi na pracovný nádstavec.   

Vysokotlakový oplach je vhodný na ťažšie dostupné miesta, blatníky, disky alebo silne znečistné povrchy.

Tento profesionálny umývací stroj je prispôsobený potrebám užívateľa - pre malé aj veľké spoločnosti..Robustný podvozok na kolesách (1 náhonové, 2 vodiace) umožnuje maximálnu prispôsobivosť povrchu umývaného vozidla pri zachovaní prítlačnej sily kefy na povrch vozidla..Stroj nemusí byť trvale umiestnený na jednom mieste, po práci je ľahko uskladniteľný kdekoľvek, k čomu postačuje plocha necelých 3 m štvorcových.

Stroj má aj výkyvnú časť, ktorá umožnuje nastavenie sklonu kefy podľa sklonu karosérie vozidla až do 20 stupňového uhla..Týmto dosiahneme dokonalé umytie aj tažkoprístupných plôch..K jeho veľkým výhodám patrí aj nádrž "on board", čo umožnuje umývanie vozidiel bez zbytočného prerušovania práce.

VideoChcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  ITECO Truck Wash 500

For shipping to other EU countries visit this page ITECO Truck Wash 500

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  ITECO Truck Wash 500

Iteco

Spoločnosť ITECO bola založená počas 80-tych rokov v Taliansku so zameraním na výrobu jednokefových umývacích zariadení pre nákladné vozidlá a autobusy. Postupom času firma rozšírila svoje výrobne činnosti, investuje do vývoja nových zariadení a inovácii na poli čistenia nákladných vozidiel.

Prečítať si viac

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.07