KR 1100

vysokotlakový čistič pre domácnosť

KR 1100 je vysokotlakový čistič značky COMET, na mobilnom podvozku a samozrejme s hliníkovou hlavou čerpadla za výbornú cenu. Patrí do kategórie hobby a je určený na bežné umývanie vysokým tlakom vody v podmienkach domácností. Svojimi parametrami, úžitkovými vlastnosťami a spoľahlivosťou splní požiadavky tých užívateľov, ktorí vo voľnom čase potrebujú umývať osobné auto, bicykle, záhradný nábytok a rôzne iné plochy doma a v záhrade vysokým tlakom vody.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: 252190540001
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

COMET

KR 1100

vysokotlakový čistič pre domácnosť

1

KR 1100 je vysokotlakový čistič značky COMET, na mobilnom podvozku a samozrejme s hliníkovou hlavou čerpadla za výbornú cenu.

Patrí do kategórie hobby a je určený na bežné umývanie vysokým tlakom vody v podmienkach domácností.

Svojimi parametrami, úžitkovými vlastnosťami a spoľahlivosťou splní požiadavky tých užívateľov, ktorí vo voľnom čase potrebujú umývať osobné auto, bicykle, záhradný nábytok a rôzne iné plochy doma a v záhrade vysokým tlakom vody.

Hlava čerpadla je vyrobená z hliníku bez použitia akýchkoľvek plastových častí, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť stroja.

Hlavné fukcie:

  • Jednoduchá manipulácia stroja vďaka kolieskam s priemerom 115 mm
  • Vertikálne elektrické čerpadlo s umiesnením v spodnej časti stroja a celokovová konštrukcia bez použitia plastov v štrukturálnych komponentoch
  • Zariadenie podporuje funkciu TotalStop, ktorá slúži na okamžité zastavenie stroja pri pustení spúšte vysokotlakovej pištole
  • Univerzálny typ motora
  • Tepelná poistka motora

Spýtajte sa nás

Máte otázku k produktu? Napíšte nám a náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.

Parametre

Napätie 230 V
Tlak 120 bar
Prietok 360 litre/hod
Príkon 1,6 kW
Otáčky motora 2800 1/min
Max. teplota privádzanej vody 40 °C
Nádrž na chémiu 0,5 litre
Hliníková hlava čerpadla áno
Hmotnosť 10 kg
Rozmery(DxŠxV) 820x280x260 mm
Vysokotlaková hadica 5 m
Pištoľ áno
Pracovný nádstavec áno
Vysokotlaková tryska áno
Rotačná tryska áno

COMET

COMET je medzinárodná firma zaoberajúca sa výrobou čerpadiel a vysokotlakových čistiacich strojov. Spoločnosť COMET je založená na tradícii kedy v 60-tych rokoch príšli s prvými modelmi čerpadiel a o dekádu neskôr vstúpili aj na trh s vysokotlakovými čistiacimi strojmi. COMET disponuje 3 výrobnými závodmi, početnom svetovom zastúpení…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07