MSE2 N výdajné stĺpy pre odber elektriny (vrátane el. istenia)

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

MSE2 N výdajné stĺpy pre odber elektriny (vrátane el. istenia)

Nerezový výdajný stĺp pre neplatený odber elektriny.

Podľa variantu typového prevedenia je stĺp prispôsobený pre 2, 4 alebo 6 odberných miest..Vo vnútri stĺpu je umiestnené elektrické istenie jednotlivých výstupov..Prívody je možno vo vnútri stĺpu slučkovať – takže nie je nutné pripájať každý stĺp zvlášť z centrálneho rozvádzača, ale je možné jednotlivé stĺpy napojiť do série.

Stĺpy je možno na objednávku doplniť o osvetlenie..V spodnej časti stĺpu je vytvorené odvetrávanie..Stĺp je krytý menšou strieškou proti prpadnému dažďu..Výrobky sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09