MSE2 P Výdajné stĺpy pre platený odber elektriny a vody

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

MSE2 P Výdajné stĺpy pre platený odber elektriny a vody

Nerezový výdajný stĺp pre platený výdaj elektriny alebo vody.

Užívateľ po vhodení kreditu (verzia MSE2 P) a výberu odberného siesta postupne spotřebovává elektrinu alebo vodu podia variantu stĺpu.

Kredit môže užívateľ kedykoľvek vhodením ďalších mincí navyšovať..Automat počíta v divoch menách (štandardne Kč a € – možno naprogramovať na iné meny)..Množstvo elektriny resp..Vody za menovú jednotku je nastavitelné prevádzkovateľom..Elektrické zásuvky sú istené priamo v stĺpe.

Prívod vody je možno vo vnútri stĺpu slučkovať – nie je teda nutné pripájať každý stĺp zvlášť z centrálného rozvádzača, ale je možné jednotlivé stĺpy napojiť do série.

Stĺpy je možné na objednávku doplniť o osvetlenie..V spondej časti stĺpu je vytvorené odvetrávanie..Stĺp je krytý menšou strieškou proti priamému dažďu.

Výrobky sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si   MSE2 P Výdajné stĺpy pre platený odber elektriny a vody

For shipping to other EU countries visit this page  MSE2 P Výdajné stĺpy pre platený odber elektriny a vody

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt   MSE2 P Výdajné stĺpy pre platený odber elektriny a vody

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.06